Jako obří míče

Julia Roberts má na Instagramu málo sledujících: Nové se snaží nalákat FOTKOU s obřími ňadry!

Nebojte, Julia Roberts (51) nepodstoupila plastiku prsou! Charismatická herečka vylepšením a zkrašlovacím zákrokům příliš neholduje. Má se ráda taková, jaká je. Kvůli tomu, aby jí na sociální síti stoupli sledující, se však rozhodla předvést v bikinách s pořádně velkými ňadry!

4 fotky
Julia Roberts je krásná, úspěšná a talentovaná žena. Nechybí jí ani smysl pro humor. To potvrdila před pár dny, kdy zavítala do talk show Ellen DeGeneres. Společně se bavily o tom, že byla slavná herečka až do nedávna jednou z mála celebrit, která neměla profil na Instagramu.

Už několik měsíců ale prostřednictvím něj komunikuje s fanoušky. zatímco slavná Pretty Woman má jen 3 miliony sledujících, Ellen DeGeneres jich má kolem 60 milionů. Rozhodla se tedy Julii pomoci, aby jí počet sledujících stoupl.

Dala Julii na hrudník obrovská umělá prsa v miniaturních bikinách. Julia se smála a přiznala, že se stydí, ačkoliv prsa nejsou její. Za herečku ještě Ellen přidala pozadí moře a přizvala kolegu Dermotta Mulroneyho, se kterým si Julia zahrála ve filmu My Best Friend's weddding.

Co vy, přidali byst si Julii na Instagramu do sledování kvůli takovéhle vnadné fotografii?

Ve videu výše si Juliu Roberts můžete připomenout ve filmu Sněhurka.

Prsa snů: jak je získat bez plastiky!
Jak na Instagramu získat více followers? Okoukaly jsme triky úspěšných blogerek!

Autor: mk

Diskuze