Pořád svobodné
Zdroj: Profimedia
Mají asi smůlu

Jsou slavné, ale stále singl! Těmto slavným dámám se v lásce zkrátka nedařilo

Ve světě showbyznysu je i na prahu padesátky stále jednou z nejvíce sexy a nelépe placených hereček světa. V lásce ale příliš štěstí nemá. Po dvou a půl letech od svatby oznámili Jennifer Aniston a Justin Theroux odloučení. Ihned se ale vyrojily spekulace, zda v tom nemá prsty její bývalý Brad Pitt. Ale i v Čechách jsou mezi známými tvářemi ženy, kterým vztahy stále nevychází. Které to jsou?

11 fotek
Matthew Perry, Gerard Butler, Vince Vaughn, velká láska s Bradem Pittem a ted Justin Theroux. Tihle a další slavní muži byli v minulosti partnery herečky Jennifer Aniston, která nedávno oznámila rozvod s posledním jmenovaným.

Rachel z Přátel byla manželkou Brada Pitta pět let. Hollywoodského krasavce ji ale odloudila Angelina Jolie. Druhý svazek už spěje k rozvodu dva a půl roku po svatbě. Historie jejího vztahu s Therouxem je ovšem podstatně delší. Pár tvořili sedm let, ale do svatby se nehrnuli - a nejspíš věděli proč.

Herci už jsou smíření s tím, že manželství nezachrání a vydali oficiální prohlášení. „Ve snaze o zabránění dalším spekulacím jsme se rozhodli oznámit naše odloučení. Toto rozhodnutí jsme vzájemně učinili v závěru loňského roku. Jsme nejlepší přátelé, jejichž cesty se rozdělily, ale nadále spolu budeme dobře vycházet.“

Jejím nejznámějším expartnerem však i nadále zůstává herec Brad Pitt, který je teď po deseti letech v manželství s Angelinou také volný! Byli snad osudem určeni jeden pro druhého a dají se opět dohromady?

A co české hvězdy? Zlatá slavice Lucie Bílá loni prohlásila, že jí jdou začátky a konce... S muži spíš ty konce. Vdala se dvakrát. S posledním exmanželem Václavem Noidem Bártou prý trávili tolik času, až zjistili, že jsou jen kamarádi.

Pak tu byl pražský podnikatel Petr Makovička, který s Luckou strávil pěkných 6 let. Jenže na konci místo svatebních zvonů zase rozchod a fáze přátelství! Loni krátký románek s fitness trenérem Radkem Filipim. V listopadu ale zase bylo po všem. Svoji práci prý Lucka miluje natolik, že na vztahy přestává mít čas. Jenže na Vánoce si užila kouzelné chvíle ve svém domě zase s Radkem!

Zpěvačka Naďa Urbánková je sama už téměř 20 let. A život se s ní rozhodně nemazlil. Třikrát se rozvedla. Porodila mrtvé dítě, bývalý manžel ji dostal do dluhů. Nedávno podstoupila léčbu rakoviny prsu. Dalšího muže si už nenašla, ale kupředu ji prý žene její dcera Jana Fabiánová. Té se momentálně v americkém Los Angeles úspěšně rozbíhá kariéra zpěvačky.

A další? Jitka Zelenková - zpěvačka, kterou si snad nikdo z nás nepamatuje po boku nějakého muže. Měla jednoduše smůlu. Dlouhých jedenáct let byla milenkou Ladislava Štajdla a nechtěla narušovat jeho manželství. To se podařilo až Ivetě Bartošové, které pak Jitka nějaký čas nemohla přijít na jméno. Nevdala se do teď.

Autor: mk

Diskuze