Michaela Doubravová
Zdroj: Herminapress.cz
Budou zásnuby?

Míša Doubravová o vztahu s přítelem. O intimnostech se mluvit nebojí

Herečka a zpěvačka Míša Doubravová, která mimo jiné hraje v oblíbeném seriálu Ulice, promluvila o vztahu s přítelem Romanem v exkluzivním rozhovoru. Co na sebe všechno napráskala? Podívejte se!

12 fotek
Míša je se svým přítelem Romanem oficiálně dva a půl roku. Jak ji ale “pan Božský” dostal? “Tak dostal mě na svoji otevřenost, spontánnost a obrovskou romantiku a něžnost,” prozradila.

Byla to láska na první pohled, ale než své city mohli dát otevřeně najevo, trvalo to neuvěřitelný rok a půl. Proč museli takhle otálet? "Seznámili jsme se v divadle při zkoušení a já měla několik let přítele a on měl taky několik let přítelkyni. Takže než jsme si k sobě našli cestu, tak to trvalo třeba rok a půl. Nejdříve já jsem se rozešla se svým přítelem a čekala jsem, co Roman a on se potom taky rozešel. Sami sebe jsme se museli hodně vybojovat,” dodala zamilovaně Míša.

Ale jaká je vlastně Míša ve vztahu? Ano, i to na sebe práskla! “Jsem romantická, ale dokážu být i dominantní. Řekla jsem Romanovi: "Prosím Tě, nemohl bys namazat Ty dveře? Já Ti to nebudu pořád připomínat. A pak mu třeba týden nic nepřipomínám a on najednou jde a sam od sebe namaže dveře. Náš vztah je v těchto věcech naprosto vyrovnaný .”

Těmto dvěma zamilovaným hrdličkám přejeme hodně štěstí a spoustu dalších krásných a šťastných let. Možná se zanedlouho dočkáme zásnub, ale nebudeme předbíhat...

Autor:

Diskuze