Kdo ví, jak to je...

Josef Rychtář zuří: Matce Ivety Bartošové (✝48) poslal drsný VZKAZ!

Svatava Bartošová, matka zesnulé zpěvačky, vydala novou knihu, ve které se velmi otevřeně rozepisuje o své známé dceři. Nechybí ani část o Ivetině posledním manželství s Josefem Rychtářem (59). Toho jisté informace natolik vykolejily, že se rozhodl reagovat.

4 fotky
Je to více než čtyři a půl roku od nešťastného sebevražedného činu zpěvačky Ivety Bartošové. Ivetina matka Svatava (79) až nyní vydává knihu, která svým obsahem mnohé šokuje, pobouří, nebo naprosto rozzuří. Stejně jako posledního manžela Ivety Josefa Rychtáře. Když se dozvěděl, že Svatava Bartošová do světa oznámila, že se Iveta údajně plánovala s ním rozvést, rozhodl sem, že si to líbit nenechá.

Josef Rychtář se hájí a slova o údajném plánovaném rozvodu, o kterém se Ivetina matka prý dozvěděla až od zpěvaččiných známých, kteří jí s tím měli pomáhat, důrazně popírá a obrací se přímo na paní Svatavu. „Co se týká rozvodu, je to holý nesmysl, co podsouváte. Nemáte pro to žádný podklad, protože tomu tak nebylo. Pokud by se chtěla rozvést, určitě by si poradila, stejně jako s partnery přede mnou. Nechte Ivetku v pokoji spát a nekopejte do vlastní dcery jen proto, že jste upřednostňovala Ivanu a Lumíra,“ vzkazuje podle Expres.cz Rychtář matce Ivety Bartošové.

Kniha s názvem Má dcera Iveta tak vyvolala očekávaný poprask. Bylo jasné, že její obsah některé nepotěší a Josefa Rychtáře, který s Ivetinou rodinou nemá příliš dobré vztahy, také ne. Proto nezapomněl ve své obhajobě zmínit zpěvaččiny dva sourozence, které podle Rychtářových slov paní Svatava vždy upřednostňovala.

„Ivetka pro vás byla hvězdou, pokud byla na výsluní. Když se jí nedařilo, tak jste ji neznali. Vy jste ji ani nechtěla a byla jste překvapená, že jste měla po porodu v sobě ještě jedno dítě. Jediný, kdo ji miloval, byl tatínek. Jako rodina jste selhali, nejste hodni její ostatky vlastnit,“ zní Rychtářovo obvinění směrem k pozůstalým.

Jak je vidět, každý má svoji pravdu. Která je ale ta skutečná, ví nakonec jen hlavní aktéři... Ivetě to ale život tak či tak bohužel nevrátí.
 

Autor: bin

Diskuze