Johnny Depp - 3
Zdroj: Profimedia
Velké obvinění

Johny Depp čelí drsné žalobě: Bývalí bodyguardi řekli, jak krutě s nimi zacházel! Jsou v tom i drogy

V poslední době to vypadalo, že populární hollywoodský herec Johnny Depp (54) žije spořádaným životem. Nyní se ale ukázalo, že tomu tak úplně není.

10 fotek
Herce Johnnyho Deppa (54), známého především z filmu Piráti z Karibiku, v úterý žalovali jeho dva bodyguardi za to, že jim nakládal příliš moc prýce, že to až hraničilo s otroctvím. A navíc jim za ni prý vůbec neplatil. Informoval o tom server Daily Mail.

Oba dva muži, Eugene Arreola a Miguel Sanchez, pro něj pracovali od dubna 2016 až do ledna 2018. Muži tvrdí, že je Depp nutil, aby mu hlídali děti a zakazoval jim obědvat i odpočívat. To se prý začalo dít ve chvíli, kdy zrušil smlouvu s agenturou a najal si osobní strážce přímo.

Aby toho nebylo málo, má podle obou mužů představitel Jacka Sparrowa problémy s drogami, kvůli nimž ho museli několikrát zachraňovat. „Nejednou se stalo, že ho museli chránit před jeho neřestmi. V nočním klubu mu z tváře museli utírat bílý prášek, zřejmě kokain, a snažili se, aby si jeho stavu nevšimli ostatní,“ stojí v dokumentu, který advokát Deppových bývalých osobních strážců poslal soudu.

Autor: mk

Diskuze