prásk.tv

John Travolta se postaral o pořádný trapas! Zpěvačku si spletl s mužem

Oblíbený hollywoodský herec John Travolta se objevil v pondělí na předávání hudebních cen MTV. A jen tak se na jeho vystoupení nezapomene. Herec si totiž spletl zpěvačku Taylor Swift s mužem, který byl převlečený jako ona. Postaral se tak o obrovský trapas.

Herec John Travolta se zúčastnil letošního 36. ročníku hudebních cen MTV Video Music Awards. Společně s herečkou Queen Latifah předávali cenu za nejlepší video roku. Letos v této kategorii zvítězila zpěvačka Taylor Swift s písní You Need to Calm Down.

 

Ve videu se spolu se zpěvačkou objevují drag queens, což jsou muži oblečení za ženu. Každý z nich představoval nějakou interpretku. Jade Jolieová si v klipu zahrála Swift a její podoba byla neuvěřitelná. A nejspíš tak dokonalá, že si jí Travolta se zpěvačkou spletl.

 

5 fotek

 

Když přišla Swift společně s drag queens a tanečníky na pódium, Travolta chtěl cenu předat Jolieové. Ta jen zakroutila hlavou, že ona není Swift a ustoupila stranou. Herec se poté omluvil a sošku předal pravé výherkyni. 

 

Jolieová o incidentu vtipkovala na svém instagramu. "Skoro jsem dostala svou první cenu, děkuji Johne Travolto," napsala drag queen. Video z předávání cen se hned stalo velmi populárním na sociálních sítích. I když se jednalo o krátký moment, rozhodně se zapíše do historie trapasů MTV Video Music Awards.

 

A není to poprvé, co se nepodařilo předat cenu zpěvačce Taylor Swift . Před deseti lety získala sošku za nejlepší ženské video k písni You Belong With Me. Cenu jí tehdy předával rapper Kanye West. A měl k tomu i proslov. "Jsem za tebe velmi šťastný…ale Beyoncé má nejlepší video všech dob," řekl tehdy rapper.

 

Všichni v sále byli v šoku. A Swift mu to nikdy neodpustila. Dokonce mezi nimi začala válka a párkrát se o něm zmínila i ve svých klipech. V rozhovorech později přiznala, že ji rapper veřejně ponížil a v zákulisí pak plakala, informoval deník Fox News.

Autor: reg TN.cz

Diskuze