Jitka Schneiderová
Zdroj: TV Nova
Bude to těžké

Jitku Schneiderovou čeká náročné období: Kromě Tváře bude muset zvládnout ještě další projekty!

Herečku Jitku Schneiderovou (45) čeká na podzim pořádně náročné období. Během Tvojí tváře bude muset zvládat ještě další povinnosti. Moc se na to ale těší!

7 fotek
Další hvězdou Tvojí tváře je herečka Jitka Schneiderová, která to bude mít na podzim pořádně náročné. Účast v Tvojí tváři bude muset totiž skloubit ještě s divadelním účinkováním.

"Všechny srdečně zvu na Moje tango, protože máme 20. září premiéru. Pak to budeme hrát ve Studiu 2 celý rok. Moc se těším. To mě udrží, abych to nějak zvládla dohromady," říká oblíbená herečka, která záři mimo jiné například také v muzikálu Mýdlový princ.

Rodačka ze Znojma je neustále v plném nasazení. Ani během prázdnin se nezastavila. Volno pro ni aktuálně neexistuje, má plné ruce práce, kterou však velmi miluje. "Já jsem kontinuálně v práci. Byla jsem na naší překrásné chatě s rodiči a kamarády dvě noci a chvíli v Toskánsku. Jestli přežiju Tvář, tak možná něco pořádného v prosinci. Ale uvidíme, protože já nevím, co bude zítra," říká stále krásná a usměvavá Jitka.

Autor: mk

Diskuze