Pěkný arsenál

Jitka Čvančarová prozradila tajemství svého bujného dekoltu: S manželem se nám to líbí!

Je to už nějaký pátek, co herečka Jitka Čvančarová (40) vytasila nepřehlédnutelný dekolt na festivalu v Karlových Varech. A jak to vypadá, podle jejích slov se mohou lační pánové těšit, že takové pokoukáníčko nebylo poslední.

6 fotek
Herečka a bývalá porotkyně show Tvoje tvář má známý hlas Jitka Čvančarová patří k ženám, které rozhodně neschovají dobře vyvinuté ženské křivky. A jak je vidět, herečka se své vnady ani skrýt nesnaží, naopak si uvědomuje, že když už jí příroda nadělila tyto ženské zbraně ve velkém, je potřeba toho umět stejně tak využít.

Když se před několika lety objevila na červeném koberci karlovarského filmového festivalu, všem málem vypadly oči z důlků při pohledu na její dekolt. Po boku manžela Petra Čadka zářila ve výrazných šatech štěstím, ovšem pozornost se upnula pouze na tu intimnější oblast, která některé puritány i značně pohoršila.

Jak je ale vidět, herečka má na to jiný názor. A nejen ona. „Mám výstřihy ráda. Určitě je budu nosit. Líbí se mi to a manželovi taky. Nevím, proč když se cítím dobře, bych nemohla vyjít ven třeba s pytlem na hlavě,“ potvrdila tak pro Extra.cz, že výstřihy jsou jejím oblíbeným přirozeným doplňkem, kterým ráda potěší nejen svého muže, ale i další její obdivovatele.
 

Autor: bin

Diskuze