Jitka Boho
Zdroj: Instagram, Jitka Boho
Prásk.tv

Jitka Boho přiznala odchod od manžela: "Nemohla jsem jinak!"

Zpěvačka a herečka Jitka Boho přiznala, že už nebydlí s manželem Lukášem. Spolu s čtyřletou dcerou Rosalií se odstěhovala na Moravu. Podle vlastních slov prý Jitka "nemohla jinak".

Jitka Boho, kterou diváci TV Nova dobře znají z show Tvoje tvář má známý hlas, popsala odloučení od manžela na instagramu. Podlehla tlaku fanoušků, kteří ji bombardovali otázkami o tom, proč je tak dlouho u rodičů nebo kdy publikuje další fotku ze zahrady.

 

"Už více než měsíc jsme s Rosálkou “Moravandy”… V mém soukromém životě došlo k určitému zlomu, který hodně věcí změnil a ještě změní… Určitě to nebude jednoduché, ale nemohla jsem jinak," naznačila Boho rozchod s manželem Lukášem.

 

Teď se chce zpěvačka, herečka a modelka soustředit na svou práci. Spolu s dcerou Rosalií jsou prý hudba a zpěv středobodem jejího vesmíru. "Během pár dnů vyjde slibovaný videoklip, na tom se nic nemění," napsala Jitka s odkazem na novou píseň VaroVarování.

 

 

Jitka, za svobodna Válková, si bubeníka Lukáše Boho vzala v červenci 2015. Na konci listopadu se pak narodila Rosalie. Před svatbou spolu Jitka s Lukášem chodili jen osm měsíců.

 

Podívejte se, co Jitka přiznala po skončení Tváře:

 

 

10 životních omylů, které vás zaručeně dovedou k rozvodu! Vyhněte se jim
Bojíte se manželství? Zpověď těchto párů vás ZARAZÍ i DOJME

Autor: epa

Diskuze