Andrea Pomeje a Petr Plaček - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Zaslouží si být šťastná

ŠOK: Andrea Pomeje má nového chlapa! Randí prý s ex přítelem hvězdy reality show Robinsonův ostrov

Sotva krásná Andrea (30) oznámila rozvod s Jiřím Pomeje (53), vypadá to, že je na obzoru nová láska! A už na první pohled je patrné, že bude úplně jiný, než manžel. Navíc je to bývalý partner známé hvězdy reality show Robinsonův ostrov!

11 fotek
Manželství Jiřího Pomeje je definitivně v troskách. Andrea už vyřizuje rozvod s právníkem, a tak lze říct, že brzy bude oficiálně volná. Jenže podle informací deníku Expres to s tou její svobodou nemá dlouhého trvání a krásná DJka už randí s někým jiným!

Jejím novým vyvoleným má být Petr Plačka, který se od jejího manžela poměrně dost liší. A co je ještě zajímavější, není to tak dávno, kdy došlo k milostnému vplanutí mezi ním a Nikou Doné (30), která byla jednou z nejvýraznějších účastnic první řady reality show Robinsonův ostrov!

Lidé už tak Petra dobře znají. Sexy krasavec je samý sval a pracuje v rodinné firmě, která poskytuje střechy na klíč. Kde Andrea Petra poznala, nikdo neví, prý ale spolu pár tráví každou volnou chvilku a manželka Jiřího Pomeje je tak po dlouhé době konečně šťastná.

„To, že jsem se s ním viděla, zapírat nebudu. Ale vztah potvrdit nemůžu,“ tvrdí Expresu populární DJka, která se k věci nechtěla více vyjadřovat. Na druhou stranu ale i tahle slova stačí k tomu, aby si z toho leckteří domysleli, že mezi ní a udatným Petrem opravdu něco je. Jestli opravdu skrývají vztah, který je teprve v plenkách, nebo se jedná jenom o spekulace, ukáže až čas. Jisté je, že Jiřího, který prožívá velmi komplikované životní období, tahle zpráva příliš nepovzbudí.
 

Autor: bin

Diskuze