Ondřej Havel
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
Slzička ukápla

Jirka Hložánek natočil srdceryvné vánoční VIDEO! Dojemným příběhem apeluje i na vás

Ondřej Havel (22) z Ulice, kterého znáte jako Jirku Hložánka, se pochlubil videem, ve kterém přináší důůežité vánoční poslání. Souhlasíte s ním?

5 fotek
V Ulici to dříve býval pěkný sígr. Pamatujete na časy, kdy společně Weber s Hložánkem drásali nervy profesorky Hejlové? Tyhle časy jsou už dávno pryč. Z Jirky se stal samostatný, pracující mladý muž, který se vzepřel otci Tondovi a jako mávnutím kouzelného proutku se změnil v sympatického, rozumného a hlavně zodpovědného podnikatele.

Ondra Havel se ale kromě natáčení Ulice věnuje také moderování v rádiu a dalším uměleckým činnostem. Aktuálně zveřejnil na sociální síti video, které má lidem připomenout, že každý má někoho, kdo k němu patří. Nikdo není sám, i když se tak cítí. A hlavně apeluje na to, aby každý byl s těmi, které má rád.

Ve videu se za doprovodu Eda Sheerana prochází nočními ulicemi Prahy, když pak zakotví v jednom malinkém, zapadlém podniku. Je úplně sám, ale to se za chvíli změní. Smutné vánoční video má tak přece jen svůj happy end! Podívejte se na něj.

Autor: bin

Diskuze