Jiřina Bohdalová
Zdroj: Profimedia
To přepískli!

Jiřinu Bohdalovou pozvali, aby pokřtila knihu: Nestačila se divit, jak ji ponížili!

Legendu české kinematografie a také televizní zábavy Jiřinu Bohdalovou (87) pozvali na křest knihy k osmdesátinám Jiřího Krampola s názvem Já a mých 222 dokonalých přátel. Knihu měla pokřtít jako kmotra. Místo toho ale přišla studená sprcha!

6 fotek
Když si herečka v knize našla stránku věnovanou jí a Karlu Gottovi (79), nestačila se divit. Autor publikace Miloš Schmiedberger (70) se do herečky v jedné kapitole pořádně obul. „Národ ji miloval v režimu minulého století, ale miluje ji i v novodobém století a ona si umí poradit,“ napsal v knize.

Bohdalové v knize například vyčítá, že se snaží zalíbit všem možným papalášům. „Bohužel i s tím, jak surfovat nejen na prknech divadelních, ale i v nejvyšších místech s mocipány od Novotného až po pana Sorry jako. To jí vyčítá kdekdo, ale naštěstí je u obce divácké důležitější její herecká kariéra než skleničky s potentáty,“ setřel herečku Schmiedberger.

Není divu, že když si tohle všechno Bohdalová přečetla, vypadalo to, že ze křtu naštvaná odejde. Nakonec si to ale rozmyslela ve chvíli, kdy se na místě objevil Karel Gott.

Jiřina ožila až s příchodem Karla Gotta. I když předtím vyloučila, že by knihu pokřtila, šla nakonec se Slavíkem na pódium a přečetla dokonce i zdravici pro Krampola

Autor: mk

Diskuze