Jiří Pomeje
Zdroj: facebook/ Profimedia
Zázraky se dějí

Jiří Pomeje už zná VÝSLEDKY hladovky: Lékař mu řekl, jestli si sám vyléčil rakovinu! VIDEO

Dlouhých 42 dní držel Jiří Pomeje (53) velmi vyčerpávající hladovku, aby porazil rakovinu. Teď od svého lékaře konečně ví, jestli to mělo smysl!

Jiří Pomeje už bezmála rok bojuje s rakovinou hrtanu. Poslední dva měsíce to ale vypadalo opravdu špatně. Léčba nezabrala, a tak lékař vyřkl krutý ortel. Sebereme vám hlas, nebo smrt! Jiří ale zvolil cestu zcela jinou, rozhodl se držet 42 dní hladovku, která zázračně uzdravila jiné lidi se stejnou nemocí. Jak to dopadlo?

Pomeje se celou dobu opravdu držel a hladovku vůbec neporušil. Celé dny pil jen bylinné čaje a zeleninové šťávy a to také pouze v omezeném množství. Hned po skončení samoléčby navštívil svého lékaře doktora Filipovského, který se mu podíval do krku. "Lékař mi řekl, že něco takového ještě nikdy neviděl...," svěřil se Pomeje ve videu, které vydal přesně na Štědrý den.

Lékaři předpokládali, že po Pomejeho hladovce bude nádor v krku až dvojnásobný. Stav Jiřího Pomeje se ale skutečně změnil! Je o 25 kilo lehčí a nejen to! Jak je na tom teď se zdravím a měla drastická dieta opravdu smysl? Na to se podívejte sami!

Autor: bin

Diskuze