Zdroj: TV Nova
Zdraví na prvním místě

Jiří Pomeje se rozvádět nebude? Manželka Andrea udělala nečekaně vstřícný krok!

6. 12. 2018

Život herce a producenta Jiřího Pomeje (53) se za poslední necelé dva roky otočil o 180 stupňů. Rakovina, léčba, rozvod, rakovina... a teď? Manželka Andrea (30) se rozhodla, že proces, který má ukončit jejich manželství, přeruší. Rozvod nebude! Alespoň zatím...

6 fotek
Jiří Pomeje nedávno šokoval informací, že opět bojuje se zákeřnou rakovinou. Z počátku tomu nechtěla věřit ani manželka Andrea, ale podle její reakce to vypadá, že už je to jasné a Pomeje nejspíš skutečně trpí rakovinou kostí. To vysvětluje i skutečnost, proč už několik měsíců chodil o holi kvůli bolavé kyčli a noze.

Známá DJka a manželka Pomeje se rozhodla přerušit na dočasnou dobu rozvodové řízení. Nejspíš pochopila, že situace s Jirkou je opravdu vážná. A protože s ním má dceru Aničku (5), záleží jí na něm více, než by v současné situaci muselo. „Momentálně je rozvod pozastaven,“ přiznala Andrea podle informací revue.idnes nečekaný krok.

„Jsem s jeho rodinou v kontaktu. Nemyslím, že je pravý čas tam chodit. O tatínkovi však s Aničkou pořád mluvíme. Anička ví, že tatínek je v nemocnici. Myslí na něj, kreslí mu obrázky. Byli jsme s Jirkou spolu osm let, máme spolu holčičku a budu ho mít v srdci vždycky. I kdyby se stalo cokoliv, i kdybychom byli sebevíc rozhádaní, tak ho vždycky budu mít ráda a nikdy bych mu nepřála nic špatného. Doufám, že na tom bude dobře. Nedokážu si ani připustit, že by to dopadlo nějak jinak,“ projevuje Andrea soucit a pochopení k Jiřímu, jehož zdravotní stav je znovu velmi špatný. Andrea tak ukázala, že je inteligentní žena, která si dobře uvědomuje, že strejda Plaček nikdy nebude plnohodnotná náhrada za tatínka.

Autor: bin

Diskuze