Jiří Pomeje - 1
Zdroj: Profimedia
To mu ale nestačí

Jiří Pomeje potřebuje peníze: Má šanci mít stálý příjem!

12. 6. 2018

Herec Jiří Pomeje (53) nemá peněz zrovna nazbyt. Teď ale zjistil, že má možnost využít nabídku, kterou by bez zákeřné nemoci jen tak nedostal.

5 fotek
Jiří Pomeje porazil zákeřnou rakovinu, ale následky po ní si ponese celý zbytek života. Hlas, který byl jeho hlavním zdroje obživy, už nemá. Sice dostal hlasovou protézu, ale ta mu rozhodně neumožní přijímat zakázky na dabing.

A tak se teď musí herec otáčet, aby vůbec vydělal nějaké peníze. Jak to vypadá, s financemi by mu možná mohl pomoct samotný stát. „Přišlo se na to, že kvůli následku nemoci má nárok na invalidní důchod,“ řekl eXtra.cz zdroj blízký jedné z nemocnic, kde se Pomeje léčil.

On sám ale o této možnosti doteď neslyšel. „Nic o tom nevím. Já chci hlavně makat. I když samozřejmě nevím jak, celý život jsem se živil hlasem,“ prozradil zdrcený Pomeje, který by potřeboval peníze nejen na to, aby splatil své dluhy, ale také aby dokázal zajistit rodinu, hlavně dceru Aničku (4), kterou má s manželkou Andreou (30).

Ta se jako DJka musí totiž pěkně otáčet, protože z ní je od Jirkovy nemoci téměř matka samoživitelka. Tak snad si Pomeje najde slušně placenou práci, která mu vydělá více než pár tisíc, které by dostal za invalidní důchod.

Autor: bin

Diskuze