Upřímnou soustrast

Jiří Pomeje podlehl rakovině. Bylo mu 54 let

Svět opustil dabér a herec Jiří Pomeje (†54), který bojoval s rakovinou hrtanu a kostí. Smutnou zprávu potvrdil jeho kamarád Pavel Pásek.

14 fotek
Herec a dabér Jiří Pomeje, který dlouhou dobu bojoval s rakovinou kostí a hrtanu, zákeřné nemoci bohužel podlehl. Serveru Extra.cz to potvrdil jeho nejlepší kamarád Pavel Pásek. „Je to pravda,“ odepsal na dotaz, zda jsou informace o skonu Pomejeho pravdivé.

Pomeje v posledních měsících ležel v soukromé Nemocnici Na Pleši, která se specializuje na onkologické pacienty. Poslední informaci o jeho zdravotním stavu podal právě Pásek, který jej v nemocnici nedávno navštívil. "Je tam spokojený, na nic si nestěžuje a těší se, že ho tam dají do kupy a on odtamtud vypadne. Člověk by řekl, že ani nemusí být v nemocnici. Ale musí. Dostává potřebné kapačky a pořád kolem něj někdo lítá. Je už moc slabý, pohybovat se může jen stěží, takže čtyřiadvacetihodinovou péči vážně potřebuje,“ sdělil tehdy Blesku.

Po Jiřím Pomeje zůstala pětiletá dcera Anička, kterou měl s Andreou Pomeje. Mezi dalšími pozůstalými jsou i tatínek Jiří a maminka Jaroslava.

Výše se můžete podívat na poslední rozhovor s Jiřím Pomeje, který poskytl televizi Nova.

 

Autor: mk

Diskuze