Jiří Pomeje - 1
Zdroj: Profimedia
Ty, ty, ty!

Jiří Pomeje neposlechl lékaře. Vědomě ohrožuje svůj zdravotní stav!

Je to už několik týdnů, co byl Jiří Pomeje (53) po náročné operaci propuštěn z nemocnice. Místo toho, aby byl rád, že je relativně zdráv, začal hodně riskovat. Tohle se lékařům jistě nelíbí!

6 fotek
Herec a dabér Jirka Pomeje je v domácí péči a do nemocnice chodí kvůli rehabilitacím a konzultacím ohledně blížícího se zákroku, při kterém mu lékaři voperují protézu za hlasivky. Své podlomené zdraví by měl nyní šetřit, co to jen jde. To ale podle informací Blesku evidentně nedělá.

Lidé ho dennodenně potkávají venku, což je v současné době pro jeho oslabený organismus obrovsky riskantní. Nejen, že je venku skoro zima jako na Sibiři, a tak by mohl Pomeje lehce prochladnout, ale navíc celý únor řádí Českem chřipková epidemie, která by mohla mít na Jiřího zdraví velmi fatální vliv.

Pomeje je ale nezmar, a tak doma nevydrží. manželka Andrea má o něj starosti. „Jirka je po operaci oslabený a hlavně má stále na krku otevřenou ránu, všechno špatné se mu okamžitě dostane do plic. Chytit nějakou infekci nebo virózu by bylo pro něho hodně zlé,“ řekla Blesku. A tak nezbývá než doufat, že v tomto případě bude mít herec více štěstí než rozumu a jeho zdraví bude naopak vzkvétat. Zvláště po tom, až dostane slibovanou protézu a bude moct v rámci možností normálně mluvit.
 

Autor: bin

Diskuze