Přemohl ho alkohol?

Jiří Pomeje navštěvuje psychiatra: Ten prozradil, jaký je hercův aktuální stav!

Herec Jiří Pomeje (53) na tom po prodělané rakovině a rozchodu s manželkou Andreou není stále ideálně. Rozhodl se tedy navštěvovat psychiatra. Ten nyní prozradil, jak na tom aktuálně dabéra herec je.

5 fotek
Jiří Pomeje se rozhodl své problémy řešit a zašel proto za odborníkem. Vybral si jednoho z nejlepších v oboru, ve světě šoubyznysu velmi dobře známého MUDr. Jana Cimického. Ten nyní prozradil pro server eXtra.cz, jak na tom Pomeje je.

„Jiří Pomeje na léčbu dochází a vypadá dobře. Má samozřejmě psychické problémy, protože se musí vyrovnat s rozchodem s manželkou. Jinak mi připadá celkem vyrovnaný a v tomto směru je celkem dobrý," říká Cimický optimisticky.

Podle kamaráda Pavla Páska se prý ale ještě Pomeje nevyhrabal ze závislosti na alkoholu. "Jestli se vrátil k alkoholu, to nevím. Nedozvím se to, musel by mi to chtít někdo říct. Když já ho ale vidím, je střízlivý a žádné známky toho, že by dál pil, na něm vidět nejsou. Může to nastat, ale záleží to jenom na něm. Dobře ví, že je to jeho hřiště a hraje na něm holt sám. Musí se naučit hrát,“ prohlásil psychiatr MUDr. Jan Cimický.

„Nemám důvod, proč mu nevěřit, že už nepije, zatím nikdy jsem ho totiž nepřistihl, že by přišel pod vlivem alkoholu. Věřím, že kdyby to s ním opět začalo být v tomto ohledu špatné, přijde a řekne mi o tom,“ dodal s nadějí v hlase známý psychiatr.

 

Autor: mk

Diskuze