Jiří Pomeje a Stanislav Fišer - 3
Zdroj: Profimedia
Hezké gesto

Jiří Pomeje na pokraji sil: Dostal nečekaný VZKAZ!

Herec a dabér Jiří Pomeje (53) podstoupí operaci, při které mu bude odstraněn celý hrtan i s hlasivkami. Má tak před sebou ještě dlouho cestu. Slova podpory se mu proto hodí. A jen tak od někoho!

5 fotek
Jiří Pomeje už brzy přijde o svůj charismatický hlas. Po vyšetření řekli lékaři jasně. Pokud se chce zákeřné rakoviny hrtanu zbavit, musí podstoupit nechtěný zákrok, kterému se doteď snažil vyhnout. Hladovka ale nepomohla, a tak svěří svůj život chirurgům, kteří mu odstraní, jak sám říkával, celý krk.

Po náročné operaci bude sice bez svého hlasu, jenže díky takzvanému slavíkovi bude moct mluvit, i když skrze stroj. Jiří ale není jediný dabér v českém showbyznysu, se kterým si osud zahrával a připravil ho o jeho hlavní zdroj obživy. Stejný osud před lety potkal i dabéra a hlas známého Vinnetoua Stanislava Fišera (86). Ten se slavíkem žije už řadu let, a tak Jiřímu poslal skrze deník Blesk slova plné podpory.

„Milý kolego, s politováním jsem přijal informaci, že vás čeká stejný osud jako mne. Držte se, protože to nebude lehké! Ale zcela jistě máte vedle sebe milující rodinu, která vám bude oporou. Buďte silný... A věřte v lepší zítřky,“ vzkazuje Fišer Pomejemu, kterého lékaři upozornili, že i náročná operace nese řadu zdravotních rizik. Bohužel je to ale v současné situaci to nejlepší, co pro svoje zdraví může udělat!
 

Autor: bin

Diskuze