Leighton Meester - 2
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Maska stranou

JINÝ ČLOVĚK: Pamatujete na Blair ze seriálu Super drbna? Bez makeupu je k nepoznání!

Herečka Leighton Meester (30), představitelka Blair Waldorf ze seriálu Super drbna, patří ke krásným herečkám. Ale bez líčidel se z ní stává někdo úplně jiný.

8 fotek
Herečka, celým jménem Leighton Marissa Claire Meester, se dostala do povědomí diváků jako zbohatlice Blair Waldorf v seriálu Super drbna (Gossip girl), který byl natočen na základě knižní předlohy. Už v jedenácti letech se začala věnovat modelingu a focení v New Yorku, městě módy, ji hodně bavilo.

V seriálu Super drbna byla charakteristická tím, že vypadala vždy dokonale. Jako dívka žijící v luxusu musela mít to nejlepší oblečení, nejslušivější líčení a účes. Jenže v reálném životě je Leighton jenom člověk, a tak si ráda vyrazí ven bez všech šminek a v otrhaných džínách. I tak jí to ale sluší, přesto, že bez makeupu vypadá jako zcela jiný člověk.

Herečka patří mezi milovnice hudby, a ráda se věnuje kreativnímu psaní. Navíc skvěle zpívá a hraje na kytaru, takže čas od času koncertuje po klubech a hudebních festivalech. Jen tak pro radost, aniž by měla nějaké velké ambice prorazit jako zpěvačka.

Autor: lor

Diskuze