Jennifer Lopez - 4
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Jennifer Lopez ukázala své sexy tělo! V novém filmu si zahraje striptérku

Zpěvačka Jennifer Lopez před pár dny oslavila už padesáté narozeniny. Na svůj věk však rozhodně nevypadá. A dokazuje to i fotografie zveřejněná na jejím instagramu. Lopez na ní ukazuje své dokonale vypracované tělo. Na něm dřela také kvůli roli striptérky, kterou si zahraje v novém filmu Hustlers.

Jennifer Lopez patří mezi nejkrásnější ženy světa. Každý rok se objevuje v žebříčcích různých časopisů na prvních příčkách. I když zpěvačka před pár dny oslavila padesátku, nikdo by jí její věk rozhodně nehádal.

 

6 fotek

 

Na svém instagramu ve čtvrtek zveřejnila fotografii, na které je oblečena v titěrných plavkách a má kolem sebe rozházené bankovky. "Vdám se za peníze," napsala Lopez v příspěvku. A opět ukázala, že má dokonalou postavu. 

 

V posledních dnech na ní také pořádně dřela. Kvůli filmu Hustlers, kde si zahraje striptérku Ramonu, musela dodržovat přísnou dietu. Společně se svým snoubencem Alexem Rodriguezem vynechala na deset dní sacharidy a pravidelně posilovala. Musela také absolvovat kurzy pole dance, tedy tance u tyče. 

 

Natáčení si sice zpěvačka užila, ale nebylo jí příjemné být málo oděná. "Byla jsem vyděšená. Cítila jsem se obnažená...Je to jak kdybych byla oblečená jen do dentální nitě," svěřila se Lopez časopisu Variety

 

Ve filmu si s ní zahraje například zpěvačka Cardi B, herečka Constance Wu nebo Lili Reinhart. Před nedávnem se všechny společně účastnily tiskové konference, na které svůj film představily. 

 

Jak na domácí striptýz a nezesměšnit se?
Nejlepší songy pro striptýz

Autor: reg

Diskuze