Jennifer Lopez - 1
Zdroj: Profimedia
Sexy diva

Jennifer Lopez si vyšla v hodně odvážném outfitu: Muži z ní nemohli spustit oči! FOTO

Jedna z nejhezčích zpěvaček planety Jennifer Lopez (48) se rozhodně nemá za co stydět, pokud jde o její figuru. Nyní se ukázala ve velmi odvážném outfitu a muži z ní nemohli odtrhnout zrak!

9 fotek
Jennifer Lopez je americká herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice. Mnozí si ji pamatují například z filmů Svatby podle Mary, Smím prosit, Krásná pokojská nebo Příšerná tchýně. JLo, jak si zpěvačka také říká, už táhne na 50 ale stále je velmi atraktivní.

Interpretka mnoha slavných hitů se proslavila především svým sexy zadečkem. Ve 48 letech vypadá stále perfektně a do kapsy by strčila nejednu dvacítku. To ostatně dokázala i nedávno, když do společnosti vyrazila ve svůdném průsvitném outfitu.

Jennifer Lopez o sebe pečuje, pravidelně cvičí a zdravě se stravuje. Bez problému si tedy může dovolit vyjít si na společenskou akci v bílém topu a průhledných kalhotách. Nejedno oko na ní zůstalo zírat – muži se kochali pohledem na její dokonalé křivky a ženy mohly tuše závidět a přát si, aby vypadaly alespoň z části tak dobře, jako ona.

Autor: mk

Diskuze