Jennifer Lopez
Zdroj: Instagram, Jennifer Lopez
foto uvnitř

Jennifer Lopez sexy jako nikdy dřív! Její proměna je neuvěřitelná

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez na svém instagramu potěšila především fanoušky opačného pohlaví. Zveřejnila fotografii v plavkách, ve kterých předvedla své vypracované a sexy tělo. Nikdo by ani nepoznal, že Lopez bude letos už padesát let.

Postavu Jennifer Lopez může závidět snad každá žena, také na ní tvrdě pracuje už několik let. V posledních týdnech se však zaměřila na náročné tréninky, jelikož se připravovala na nový film Hustlers, ve kterém ztvární striptérku Ramonu.

 

Dodržovala také přísný stravovací režim. Například se rozhodla deset dní vynechat úplně cukry a sacharidy, což pro ni nebylo snadné. Kvůli roli chodila také na pole dance, aby se naučila tancovat u tyče.

 

O tom, že natáčení filmu už začalo, informovala sama zpěvačka na svém instagramu, kam přidala také fotku v růžových plavkách. "Jsem hustler dívka…Jen chci, abyste věděli, že je Ramona jako v ohni…Na place a jako postava pro film Hustlers," napsala Lopez.

 

9 fotek

 

Film Hustlers by měl být uveden do kin v roce 2020. Kromě Jennifer Lopez si v něm zahraje také herečka Julia Stiles, Constance Wu nebo rapperka Cardi B, informoval web Cinema Blend.

 

Letošní rok pro Lopez začal velmi šťastně. Nejenže oslavila dvouleté výročí se svým přítelem Alexem Rodriguezem, ale dokonce se i v březnu zasnoubili. Zpěvačku tak čeká už čtvrtá svatba. Jejím posledním manželem byl zpěvák Marc Anthony, se kterým má dvojčata Maxe a Emme.

Autor: reg

Diskuze