Podívaná pro pány

Jennifer Lopez se připravuje na novou roli: Pilně cvičí u tyče! SEXY VIDEO

Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (49) má dokonalou figuru, které jí závidí i mnohé o generace mladší ženy. Nyní se však rozhodla postoupit ještě 10 denní dietu, při které vynechala sacharidy a cukr.

8 fotek
To vše kvůli roli ve filmu Hustlers, kde si nestárnoucí zpěvačka s latinskoamerickými kořeny zahraje striptérku. Šatník její postavy bude obsahovat jen velmi titěrné kostýmy. Je tedy jasné, že chce JLo vypadat co nejlépe.

Když však její trenér přišel s myšlenkou odstranit z jídelníčku chléb a sladkosti, herečka si nebyla jistá, že to zvládne. "To je většina mé stravy," připustila v The Ellen DeGeneres Show. Společně se svým přítelem Alexem Rodriguezem, který výzvu absolvoval s ní, ji úspěšně dokončili 31. ledna. Vůbec to pro ně však nebylo snadné. "Cítíte, že jste v alternativní realitě nebo vesmíru, jako když jste závislí, a celou dobu na to myslíte. Když se ale pak k cukru po dietě vrátíte, už ho nechcete tak moc,jako předtím. Trochu si na to zvyknete," uklidňuje všechny, kteří by chtěli podobnou výzvu také podstoupit.

Nyní přišel další úkol. Jako správná striptérka musí Jennifer Lopez umět tančit u tyče, a tak poctivě cvičí. Na Instagram nedávno zveřejnila záběry, na kterých trénuje pole dance. Je vidět, že jí to jde. Ve filmu jistě zazáří.

Autor: mk

Diskuze