Jennifer Lopez - 1
Zdroj: Instagram
Pěkný chlupáč

Jennifer Lopez nemile překvapila fanoušky! Na fotce se pochlubila, jaký porost ráda nosí

Slavná zpěvačka JLo dráždí své fanoušky. Nejdříve si začala románek s mnohem mladším kolegou a rapperem Drakem (30) a teď vytáhla vyloženě trumf z rukávu!

7 fotek
Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez (47) si zadělala na pořádný problém. Zpěvačka si chtěla užít luxusu a nepomyslela na to, že mezi její obdivovatele patří i ochránci zvířat. Stačila jedna fotografie v kabátě s kožešinou a byla oheň na střeše! Její fanklub je teď rozdělený na dva tábory. Jednomu kabát nevadí a obdivují zpěvačky vkus. Druhý tábor se bouří a tvrdí, že je krutá.

Kabát není tím jediným, čím zpěvačka poslední dobou provokuje. Začala si totiž s mnohem mladším rapperem. Je jím teprve třicetiletý Drake, který na nové milence může oči nechat. Dvojice je neskutečně zamilovaná. Štěstí jim však každý nepřeje. Pořádně naštvali třeba rapperovu bývalou přítelkyni Rihannu (28), která po shlédnutí jejich fotografie přestala Jennifer sledovat na Instagramu a k ní se hned přidali i její fanoušci.

Zpět ale ke kabátu. Ochrana zvířat je v poslední době žhavým tématem, a tak si příště Jennifer dobře rozmyslí, jestli ji ozdoba za to stojí. Krásná by byla i v kabátu za pár korun a nikdo by se nehněval.

Autor: Beat

Diskuze