Zvláštní výchovné metody

Jennifer Aniston řekla, co šíleného dělala ve 13 letech kvůli své matce: Nemohla jsem jen tak ani do obchodu!

Představitelka seriálové Rachel z Přátel Jennifer Aniston (49) neměla lehké dospívání. Kvůli své matce Nancy (†80), která žila v domnění, že fyzická dokonalost je u ženy to nejdůležitější, byla mnohdy nucena chovat se na svůj věk až nepřirozeně vyspěle.

11 fotek
Jennifer Aniston nikdy nezastírala, že se svou matkou Nancy Dow neměla zrovna ukázkový vztah. většinu dospělého života se s ní nevídala, protože obě měly hodně rozličný pohled na život. Nancy, která zemřela před více než dvěma lety, byla vždy posedlá dokonalou krásou. A stejným směrem se snažila vézt i Jenn.

„Moje máma byla pohlcená svou fyzickou stránkou, o kterou se neustále starala. Její rodiče vlastně neexistovali. Byla jednou z pěti sester. Měla svou krásu a tou se dokázala uživit, protože byla úspěšnou modelkou. Nebyla to její vina, ale věci, které mě mohla naučit, byly věci, které mě příliš nezajímaly, navíc jsem v sobě neměla to, co ona. Nevytvořilo to sice ve mně příliš mindráků kvůli mému nedokonalému vzhledu, ale máma mi zkrátka celý život říkala, co mám dělat a jak to dělat,“ prozradila magazínu Elle herečka, která i přes svůj zdravý přístup ke kráse patří k těm nejhezčím ženám hollywoodského plátna.

Pro Nancy byl zkrátka vzhled alfou a omegou celého života, a toto smýšlení se snažila vštípit i své dceři přes opravdu nevšední výchovné metody. „Řekla mi třeba, ať si pořádně namaluji oči, než půjdu na nákup pro mléko. Bylo mi třináct. ‚Fakt si musím líčit oči? Vypadám bez líčení ošklivě?‘, říkala jsem si. Není to kritika vůči ní, protože ona vlastně nic jiného neznala. Byla to modelka a když vyrůstala, rodiče ji v ničem jiném nepodporovali,“ svěřila se herečka se vzpomínkou, ze které většině jiných rodičů nejspíš zůstane rozum stát.

Autor: bin

Diskuze