Jennifer Aniston a Justin Theroux - 1
Zdroj: Profimedia
Konec další pohádky

Jennifer Aniston oznámila smutnou novinu! Její život je opět v troskách

Krásná Jennifer Aniston (49) brzy oslaví kritickou padesátku, ale přesto se životem stále tak nějak plácá. Tady je vidět, že peníze a sláva nejsou všechno a že známé klišé, že štěstí si za peníze nekoupíš, stále platí.

5 fotek
Herečka Jennifer Aniston má pořádně tučné konto, řadu hollywoodských trháků za sebou a vzhled velmi dobře zachovalé třicítky. Ani to ale bohužel nestačilo k tomu, aby jí vydrželo manželství s Justinem Therouxem (43).

Dlouho se o problémech spekulovalo, ale teď je to definitivní. Pár oficiálně prohlásil, že jsou od sebe. Není proto divu, že všichni hned začali přemýšlet, proč to Justinovi a Jennifer nakonec nevyšlo. „Rozhodnutí o odluce bylo vzájemné. Proběhlo citlivě a v tichosti na konci loňského roku,“ řekl pár podle deníku Daily Mail.

Fanoušci teď uvažují nahlas nad tím, jestli se Jenn nerozešla s Justinem kvůli svému manželovi Bradu Pittovi (54), kterému se rozpadl před více než rokem vztah s Angelinou Jolie. Oficiálně jsou teď oba singl, a tak není divu, že by si mnozí, kteří pamatují Jenn a Brada jako manželé, přáli, aby se dali znovu dohromady. Jak to je, ukáže až čas...
 

Autor: bin

Diskuze