Jennifer Aniston
Zdroj: Twitter
O mrtvých jen dobře?

SMUTNÉ ZJIŠTĚNÍ: Jennifer Aniston nechce popel své zesnulé matky. Stále jí neodpustila?

Vztah matky s dcerou není vždycky ideální. Své o tom ví i americká herečka Jennifer Aniston (47). Na spor se svou matkou, zdá se, nezapomněla ani po její smrti.

Nancy Dow (†79), maminka slavné herecké hvězdy, zemřela tento rok v květnu. Na pohřeb Jennifer přišla, převzít urnu s popelem však odmítla. „Nechci ji,“ odpověděla prý na otázku, kdo ostatky její matky převezme.

„Někdo se snaží tvrdit, že Jennifer si myslí, že mít doma urnu s popelem je morbidní. Všichni ale vědí, že měla s Nancy hrozný vztah, uvedla hereččina příbuzná v rozhovoru pro In Touch Weekly. Jennifer se prý své matce neustále vyhýbala, zdálo se, že jí nechce být vůbec nablízku.

Není jasné, co stojí za jejich špatným vztahem. Jedním z důvodů prý mohou být peníze. Herečka totiž měla za svou matku platit účty a vysoké dluhy. I přesto byla Jennifer vynechána z její závěti. Nancy Dow vše odkázala ostatním příbuzným. 

Podle některých se špatný vztah matky a dcery projevil už v dětství. Nancy pracovala jako modelka a svou dcerušku prý neustále shazovala, že není dost krásná. To zřejmě ještě netušila, že malá Jennifer se jednoho dne zařadí mezi nejkrásnější ženy světa. 

 

Autor: bk

Diskuze