Angelina Jolie a Jennifer Aniston - 1
Zdroj: Profimedia
Je to venku

Jennifer Aniston a Angelina Jolie se od kolegy dozvěděly krutou pravdu. Jolie z toho vyšla špatně

Jennifer Aniston (49) a Angelina Jolie (42) rozhodně nejsou kamarádky. Pokud si ale někdo myslel, že se tyhle dvě někdy usmíří, tak k tomu už po prohlášení jejich hereckého kolegy nejspíš nedojde. Angelina má z ostudy kabát a Jennifer? Ta si může mnout ruce.

5 fotek
Asi každý ví, co vytvořilo rivalitu mezi hollywoodskými herečkami Jennifer Aniston a Angelinou Jolie. Ano, je to Brad Pitt (54). Teď, když s hollywoodským krasavcem ani jedna nežije, mohly by se holky konečně usmířit. Jenže k tomu nejspíš nikdy nedojde.

Zvláště ne po tom, co o nich podle deníku Daily Mail před nedávnem prohlásil jejich herecký kolega a další krasavec Gerard Butler (48). Ten měl tu čest zahrát si s oběma herečkami milostnou scénu. A tak prozradil, která líbá lépe.

Většina lidí by jistě bez váhání řekla, že Angelina, protože s jejími pověstnými plnými rty musí být pořádná líbačka dokonalost sama. Ale omyl! na otázku, která líbá lépe, Butler odpověděl. „Asi vás všechny šokuji, ale jednoznačně Jennifer Aniston.“ A tak tímto pravděpodobně posvětil trvalou nenávist mezi oběma herečkami. Která by chtěla slyšet, že líbá hůř, než její známá sokyně, že?
 

Autor: bin

Diskuze