SuperStar: Ondřej Soukup - porotce - 1
Zdroj: Nova.cz
SuperStar Zpověď porotce veterána

Ewa nic nehraje, ona to nepotřebuje, hájí Soukup kolegyni ze SuperStar

Veterán pěvecké soutěže SuperStar Ondřej Soukup je z nové série nadšený? Proč? Nejen díky pár výrazným hlasům, ale také pro Ewu Farnou, která přinesla za porotcovský stůl svěží vítr. Co ještě prozradil?

Víte o nějakém porotci SuperStar, který by hodnotil více sérií než vy?
Myslím, že Paĺo Habera. Ale pokud hovoříme o Čechách, tak jsem asi největší veterán.

Jak vysoko byste zařadil letošní mladé talenty? Jsou lepší než v minulých sériích?
Je to velmi podobné. Pěvecky nejsou velké rozdíly a záleží vyloženě na tom, jaká z každého později vykrystalizuje osobnost. A to se bohužel předem nedá ani odhadnout. Letos tam je pár vynikajících zpěváků, ale vzhledem k tomu, že nejde pouze o zpěv, tak se opravdu časem uvidí.

Přijde mi, že letos hodnotíte více než v jiných ročnících zpěv. Více se zaměřujete na to, jak na vás soutěžící působí.
To máte pravdu a je to potřeba. Ta muzika taková je. Máte spoustu fenomenálních zpěváků, kterým chybí charisma a prezentují se špatnými písničkami. Samotný zpěv není to, co dokáže přitáhnout širší publikum. Jen ten ze člověka SuperStar neudělá. Občas vyhraje soutěž člověk, který v daném okamžiku zaujme, ale dlouhodobě totálně neuspěje. A tohle se opravdu poznat nedá.

ČTĚTE TAKÉ: Ze zákulisí SuperStar: Pozor na uši! Takhle se soutěžící připravují na casting!

Přemýšlíte tedy nad tím, čím by se soutěžící mohli jednou stát?
Je o trochu loterie, ale je o součást naší práce. Stává se, že někdo, kdo ze začátku zpívá průměrně a vypadá nic moc, začne během soutěže neuvěřitelně růst a velmi překvapí. Ale protože je to velmi těžké odhadnou může i nám jako porotě takový člověk uniknout.

SuperStar: Ewa Farna

Co se vám nejvíce líbí na letošní SuperStar?
Velmi mě baví složení poroty. Naše trojčlenná porota je skvělá. Máme společnou řeč a víme, o čem kdo mluví. Navíc spolu můžeme víc komunikovat, protože přece jen ve čtyřech jsme příliš daleko od sebe. Takhle se můžeme víc hádat a okamžitě reagovat jeden na druhého. V tom vidím obrovské plus.

Patří do vašeho nadšení porotou i "vystoupení" a milostné výlevy Ewy Farné, o nichž se teď hodně mluví?
Ale ano! To jde z ní, ona je taková. Ewa je neřiditelný tvor, který se občas rozbreční, pak vyskočí na stůl, poleje se vodou, poté někoho znectí, nebo naopak se do něj naoko zamiluje, poté sama sebe pohaní, když přijde hezká holka... A musím říct, že od ní o není vůbec hrané. Ona si nepotřebuje na nic hrát.

Takže na letošní SuperStar se vám nejvíce líbí Ewa Farna?
Podívejte se, četl jsem na internetu nějaké reakce, že je nucená do téhle pózy, ale to je naprostý nesmysl. Nikdo nejsme do ničeho nuceni, každý dělá, co uzná sám za vhodné, a jak tuto soutěž vnímá.

Čtete reakce na internetu?
No výjimečně, to by se člověk oběsil, co tam všechno je. Snažím se je nečíst, zanáší mě to zbytečně podvědomí, a tak se jim vyhýbám.

Podívejte se na rekapitulaci prvního dílu SuperStar:

Vše o sérii SuperStar čtěte ZDE

Autor: ham

Diskuze