Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
O kšefty nouzi nemá

Jen vám chci říct …Vondráčková zazdila práci snů. Chvástá se ale na sociální síti

Lucie Vondráčková (39) je stále v rozvodové při s Tomášem Plekancem (36). I proto se snaží působit jako máma na plný úvazek. Plekanec v minulosti prohlásil, že měli na všechno hospodyně, tak Lucie vytasila s fotkou, kde vaří na čtyřech plotnách. Co udělala tentokrát?

4 fotky
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec spolu mají dva syny Matyáše a Adama. Oba se v současnosti snaží vypadat jako ideální rodiče.

Plekance v minulosti Vondráčkovou osočil, že o domácnost se postarala sotva. Hned na to vyrukovala s fotografií, kde vaří o sto šest. Nyní chtěla zřejmě dát najevo, že netrpí potenciální finanční nouzí, a tak se pochlubila s pořádným kšeftem.

“Jen vám chci říct, že jsem dostala krásnou nabídku na účinkování v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Sledovala jsem kdysi první řadu a obdivovala kolegy za to, kolik energie a práce do svých vystoupení vložili. Podobně jako účinkování v jiných dlouhodobějších pořadech a seriálech jsem i tuhle nabídku vzhledem k současné situaci s díky odmítla,” pochlubila se na sociální síti. Je více než pravděpodobné, že ušetřený čas chce věnovat svým synům.

Autor: Han

Diskuze