Harper Kurtz - 1
Zdroj: facebook.com
Fotobomba duchem

Jely kolem místa, kde zahynul chlapec. Když si dívka udělala selfie a koukla se na ni, nevěřila svým očím

Další fotka, ze které naskakuje husí kůže, se objevila na internetu a ihned vyvolala intenzivní reakce. Někteří věří, že se něco takového skutečně mohlo stát, jiní zase viní matku s dcerou z podvrhu. Zadívejte se na snímek a zhodnoťte sami, jestli je podle vás skutečný, nebo ne.

3 fotky
Magie, duchové, nadpřirozené věci či věštby... Tyto věci nás všechny občas dost rozčilují, protože je těžké jim mnohdy uvěřit. Na druhou stranu jsou ale přitažlivé a je třeba si přiznat, že nás prostě tajně dost baví. A pak už jen spekulujeme, jestli se jedná o podvrh, nebo může být událost reálná. Jak to asi je s touto fotkou?

Třináctiletá dívka Harper Kurtze si udělala selfie v autě, které řídila její maminka Melissa (48). To poslední, co čekala, byla „fotobomba“ od ducha. Na snímku je totiž vidět chlapec na zadním sedadle, ačkoli s nimi v autě nikdo jiný nejel. Dívka i její matka si jsou jisté, že jde o ducha mrtvého chlapce, který na stejném místě zahynul při autonehodě.

„Tam, kde byl snímek mé dcery pořízen, došlo přesně před rokem k automobilové nehodě. Tenkrát jsme tudy projížděli a viděli jsme, jak někoho odváží v helikoptéře. Ale nikdo nám pak nechtěl říct žádné konkrétní detaily, když jsem se ptali, což mě vede k přesvědčení, že se jednalo o dítě. To byl zřejmě důvod, proč nechtěli poskytovat informace. Myslím, že je velmi důležité vidět ten obrázek, protože vím, že je to ryzí a skutečné a my jsme byly jediné dvě v autě,“ uvedla pro web The Lad Bible Melissa.

Zároveň dodala, že všichni, kterým snímek ukázala, byli naprosto v šoku. A co myslíte vy? Je snímek skutečný, nebo se podle vás jedná o podvrh?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMRT STELY V ORDINACI: Je to jen špatný sen?

V hospodě se střílelo! Proč? A kdo se stal obětí?

Autor: niž

Diskuze