Margot Robbie - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Souhlasili byste s tím?

ZVLÁŠTNÍ PŘÁNÍ: Kráska Margot Robbie nutila hosty na své svatbě k tetování! Jaký symbol si poručila?

Není to trochu divné? Každá nevěsta se během svého dne chce cítit nejdůležitější na světě. Herečka Margot Robbie je ale takový svéráz, že lanařila svatebčany, aby se v její významný den nechali potetovat! Jaký vzor tetování jim vnucovala?

6 fotek
Margot Robbie (26) patří mezi jednu z nejvíc sexy hereček současnosti. Nejvíce se proslavila v trháku Vlk z Wall Street, kde si zahrála svůdnou manželku Leonarda DiCapria. Právě touto rolí oslnila diváky a získala si stovky tisíc mužských srdcí. Její však patří jedinému, a to Tomovi Ackerleymu.

Novopečený manžel herečky není příliš známý. To krásce ale vůbec nebránilo, aby si ho vzala. Svatební obřad dlouho tajili. Údajně měl proběhnout už před pár týdny. Nakonec se obřad konal minulý týden a opravdu byl program svatby dost netradiční. Margot chtěla, aby si hosté odnesli vzpomínku na celý život, a tak je nutila, aby se nechali potetovat. Otázkou zůstává, jaké to muselo být překvapení pro hosty, kteří se přišli podívat na poklidnou veselku, ne si odnést na těle kérku.

Není jisté, jestli herečka nutila k tetování všechny. Ti odvážnější si odnesli vlastnoručně vytetovanou římskou číslici XIX (číslo devatenáct), které mělo symbolizovat 19. prosinec, během kterého si manžela vzala. Herečka pro tuto událost nechala vytvořit i malé tetovací studio. Hosté si měli odnášet vzpomínku na celý život. Není to už trochu přes čáru?

Autor: ham

Diskuze