Nejbohatší celebrity světa - 12
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Ta si nahrabala peněz...

JEDINÁ ŽENA V TOP 10: Kdo je nejbohatší herečka Hollywoodu? Tuhle celebritu byste asi nečekali

Jsou slavní, úspěšní a nechutně bohatí. Řeč je o hollywoodských hvězdách filmového plátna, které za své výkony inkasují horentní částky.

13 fotek
Každoroční žebříček nejbohatších celebrit se neustále mění. Ale ten letošní překvapil jednou věcí - v TOP 10 "prachatých" hvězd naprosto dominuji muži! Objevila se v něm jediná žena, kterou je americká herečka Scarlett Johansson (31)! Za svůj úspěch vděčí hlavně roli Black Widow (Černá vdova) v marvelovských Avengers.

S částkou 3,33 miliard dolarů se umístila na desátém místě. Před ní se pak zařadili například Johnny Depp (53), Morgan Freeman (79), Tom Cruise (53) nebo Samuel L. Jackson (67). První místo v žebříčku nejbohatších celebrit světa pak ukořistil Harrison Ford (73) s částkou 4,87 miliard dolarů! Za jeho zlatou příčkou stojí dva silné trháky letošního roku - nové Star Wars a Indiana Jones.

Jak je vidět, ženy se v Hollywoodu moc nepřeplácí. Už ani třeba legendární Angelina Jolie (41) nenašla své umístění, a to je co říct. Scarlett měla tentokrát štěstí, ale kdo se prodere do TOP 10 příští rok? O tom se terpve bude rozhodovat.

Autor: lor

Diskuze