Poznáte slavnou osobnost? - 1
Zdroj: Profimedia
Hádej, hádej, hadači!

POZNÁTE HO? Hádejte, který slavný krasavec se skrývá pod pleťovou maskou!

Tohoto muže zná celý svět! Jestli existuje někdo, kdo ho nezná, je to možná nějaký africký domorodec, který v životě nepřišel do kontaktu s civilizací. Který krasavec o sebe tolik pečuje, že si dělá u hydratační masku?

10 fotek
Na fotografii je muž, u kterého se celá léta spekuluje, zda-li je na ženy či na muže. Kromě nepodložených důkazů tomu nasvědčuje i fakt, jak moc o sebe pečuje. I když je pravda, že v dnešní metrosexuální době, se jen těžko dá určit orientace chlapa jenom podle toho, jestli má na obličeji pleťovou masku, nebo ne. A o koho, že se jedná?

Pravděpodobně to celou dobu tušíte! Ano, je to celosvětově známý fotbalista, který kope za Real Madrid. Teď už nejspíš víte, že je řeč o Cristianu Ronaldovi (31)! Ronaldo je díky své fotbalové kariéře vytíženou hvězdou, a tak je jasné, že i on je rád, když má chvilku čas si vydechnout.

Jeden z nejlépe placených hráčů na světě, ale umí být i milujícím otcem a obyčejným člověkem! Když zrovna netráví čas na fotbalovém trávníku, nebo v nějakém tom beaty salónu, je nejraději se svým synem. Toho už přihlásil na fotbal a chodí mu fandit, co to jen jde. Dokonce byl nedávno na tréninku, kde se ujal role podavače míčů! Nedělá mu tedy problém, skočit do křoví pro balón a dětem míč podat…


Teď je také otázkou, jestli z malého klučiny bude také jednou taková hěvzda, jako je jeho otec. Ronaldo má ale jasno: ,,Nechci ho do fotbalu nutit, to musí být jeho přirozená volba.“ Svého syna sice vychovává sám a je tíím pádem rodičem na plný úvazek. Chodí spolu mimo toho i cvičit, jezdí spolu v luxusních autecha  i prý spolu usínají. Hezké, že? Pak se nemůže nikdo divit, že má fotbalista pocit, že jeho pleť potřebuje při takovém zápřahu nějkou tu zaslouženou regeneraci!

Autor: tia

Diskuze