Meghan Markle a její matka Doria Ragland - 1
Zdroj: Profimedia
Že by?

Je vévodkyně Meghan opravdu těhotná? Počínání její matky, mluví za vše!

Aktualizováno 12.9. 2018 08:12

Od svatby Harryho s Meghan média často spekulují o tom, kdy bude Meghan konečně těhotná. Teď to vypadá, že zpráva o příchodu dalšího královského potomka může přijít už velmi brzy!

4 fotky
První potomek Meghan a Harryho už může být skutečně na cestě. Ostatně, jelikož je bývalé americké herečce už 37 let, bylo by na čase. Oba manželé se navíc nechali několikrát slyšet, že po rodině touží.

Příznivci královské rodiny a média už netrpělivě očekávají, kdy bude Mghanino těhotenství oficiálně oznámeno. Zatím se ale nic neděje, a tak mohou všichni jen spekulovat. V posledních dnech je toto téma na spadnutí, jelikož se Meghan na nedávném galavečeru v Londýně předvedla v modrých šatech, v nichž to chvílemi vypadalo, jakoby se jí kulatilo bříško. Ovšem mohl to být jen optický klam, který způsobovaly svislé volány, které měla zepředu na šatech.

Teď ovšem přišly zajímavé zprávy z amerikcých médií. Meghanina matka Doria se údajně chystá na stěhování do Británie a v Los Angeles má dokonce navštěvovat kurz pro zájemkyně o práci pečovatelky miminek. Na kurzu se učí vše, co se týká péče o děti, a to včetně první pomoci.

"Instruktoři chodí rovnou k ní domů, aby se zabránilo nežádoucí pozornosti," řekl zdroj magazínu Daily Star. "V případě, že bude mít Meghan děti, nechce k nim najímat personál. Myšlenka mít na blízku svou maminku, která by zastoupila roli pečovatelky, se zdá být nejlepším řešením," dodal zdroj s tím, že Doria je mimo jiné specialistkou na těhotenskou jógu.

Autor: mk

Diskuze