Konec světa
Zdroj: Profimedia
Kdekoho naopak potěší

Je tu DEN, kterého se lidé obávali: 31. ledna budeme svědky nevídaného úkazu! Vzbuzuje strach

Patříte k těm, kterým není lhostejné, co se děje se Zemí a jejím okolím? Pak určitě tušíte, proč zrovna na tento den lidstvo dlouho čekalo.

31. leden 2018 je dnem opravdu výjimečným. A to ne proto, že děti ve škole dostávají vysvědčení. Dneska je totiž obávaný úplněk! Říkáte si proč? Úplněk je přece každý měsíc... Právě! Tenhle není zdaleka tak obyčejný.

Dnešní úplněk totiž zahrnuje rovnou tři vzácné úkazy, které se často nestávají. Zaprvé se jedná o takzvaný Modrý úplněk (chcete-li Modrý Měsíc), který je výjimečný nikoliv svou barvou, jak by se mohlo zdát, ale skutečností, že se jedná o druhý úplněk v jednom měsíci.

Stejně tak bude ale tento úplněk i rudý. Jak to? Ani v tomto případě se název neodvíjí od barvy Měsíce. Rudý Měsíc je ten, který prochází zatměním. To ale bohužel nebude v České republice k vidění, protože se tento úkaz odehraje daleko nad Tichým oceánem. Stejně tak se dnes jedná o Super úplněk, což znamená, že Měsíc bude od Země v menší vzdálenosti než 360 tisíc kilometrů.

Pokud máte obavy, co s vámi tahle kombinace udělá, buďte v klidu. Úplněk je sám o sobě výborný pro oblast sexu. Pokud rádi experimentujete, teď je ten správný čas. Navíc to vypadá, že se jeho obvyklý účinek tentokrát ztrojnásobí! Tak si zkuste představit, co to asi udělá v posteli...


 

Autor: bin

Diskuze