Lucie Vondráčková - 3
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Lucie Vondráčková
Trápení

Je to vzkaz Plekancovi? Vondráčková promluvila o věrnosti

Nelehké období zažívá Lucie Vondráčková (39), která se rozvádí s Tomášem Plekancem (36). Ještě do nedávna s ním a jejich dvěma syny žila v Montrealu, ze kterého se teď dle verdiktu soudu musí odstěhovat. Před návratem do Česka si Kanadu užívá plnými doušky a působí šťastně. Na Instagramu ale zveřejňuje prapodivné vzkazy.

15 fotek
Je otázkou času, kdy se Lucie Vondráčková rozvede s Tomášem Plekancem. Konkrétní termín nikdo neví. Jisté ale je, že po skončení školního roku jejich synů – Matyáše a Adama – se s nimi Lucie musí vrátit do České republiky.

Kanadu, kde roky s manželem a syny žila, si tedy užívá plnými doušky. Neustále zveřejňuje fotografie s krásnou přírodou. Jinak tomu není ani v posledním případě, kde na instagramovém snímku vidíme, jak sedí v listí s kočkou. Právě o těch napsala dlouhý status, kde mimo jiné mluví o věrnosti.

„Kočky odebírají od lidí negativní energii, čímž jim pomáhají se zbavit nemocí. Obvykle samy přicházejí ke svým majitelům a lehají si na bolavá místa, po nasycení energií odejdou,“ píše.

„Ty z útulku, které si zažily svoje, ty jsou nejvěrnější,“ dodala. Chtěla snad zmínkou o věrnosti něco vzkázat Plekancovi? V minulosti totiž naznačovala, že Plekanec si měl začít s Lucií Šafářovou ještě když žil s ní. To hokejista popřel. Prý už byli se zpěvačkou dávno odloučeni. 

Kočičí terapie: Neuvěříte, co vše pomohou vyléčit
Věrný, nebo záletník? Vyčti mu to z obličeje

Autor: Han

Diskuze