Lady Gaga - 6
Zdroj: Profimedia / Twitter
Chameleon Gaga

JE TO VŮBEC ONA? Takhle vypadala Lady Gaga v době, kdy ještě dělala servírku

Zpěvačku Lady Gaga jsme viděli už ve všech kostýmech, které si dokážeme představit. Ale foografie z doby, kdy žila jako obyčejný smrtelník a dělala servírku, žádný její převlek jen tak nepřekonají.

8 fotek
K třicetileté zpěvačce výstřední kostýmy prostě patří. Na koncerty i do společnosti si je schopná obléci šaty z masa nebo si na hlavu připevnit vánoční stromek. Její extravagantní vzhled neujde ničí pozornosti. Proto se dá jen těžko uvěřit tomu, že byly doby, kdy byla naprosto přirozená.

Stefani Germanotta bylo občanské jméno Lady Gaga v dobách, kdy ji ještě nikdo neznal. V té době pracovala jako servírka v zapadlé newyorské restauraci a brala pár dolarů na hodinu. Od té doby jí přibylo na účtu pár desítek milionů, ubyla jí ale krása.

"Nejsem konvenčně krásná. Kdyby existovala nějaká matematická rovnice pro krásu, nevím, jestli bych byla algoritmem. Vždycky jsem s tím byla smířená. Nejsem modelka. To není to, co dělám. Já dělám hudbu," reagovala Lady Gaga pro magazín Glamour na otázku, jestli si myslí, že je krásná.

Říká se, že krása je relativní. V tomto případě je však možné, že Gaga má to nejlepší už za sebou.

Autor: Prásk! vsa

Diskuze