Lucie Bílá - 1
Zdroj: facebook.com
Testosteronový anděl

JE TO VENKU: Tohle je skutečný důvod, proč si milenec Lucie Bílé změnil příjmení! Z toho mrazí...

Lucie Bílá je v poslední době terčem v oku všem médiím, a to kvůli výrazně mladšímu příteli Radkovi Filipimu (33), na kterého už prasklo třeba to, že si změnil své příjmení, a dokonce kvůli Bílé opustil snoubenku, které ještě v září vyznával lásku.

Dlouho se spekulovalo o tom, proč si příjmení změnil. To totiž dost často nevěstí nic dobrého. Co chtěl tedy Radek skrýt? Jeho skutečné příjmení zní Fejerčák a změnil si ho z osobních důvodů, které osvětlila právě sama zpěvačka.

Radkův otec byl prý násilník, který navíc hodně pil alkohol. Dětství tak bylo pro Radka doslova peklem. „Ten pán moc do rodiny nepatří – a to neznamená, že když je biologickým otcem, že si zaslouží, aby mu někdo říkal tatínku. Jsem ráda, že lidi budou vědět, že Radek si změnil jméno, protože nechtěl nosit jeho jméno, protože ten člověk není úplně tak hodný,“ vysvětlila zpěvačka v pořadu Top Star.

Její slova potvrdil i sám Radek. Takový důvod je tedy samozřejmě pochopitelný. Snad na vše zlé po boku zlaté slavice brzy zapomene...

Lucie Bílá: Co ji v životě žene dál?
Jaký jarní detox doporučuje Lucie Bílá? ROZHOVOR

Autor: niž

Diskuze