David Kraus a Bára Strýcová - 1
Zdroj: Profimedia
Všechno jednou končí

JE TO VENKU: Proč se David Kraus po letech rozešel s úspěšnou tenistkou?

Říká se, že láska hory přenáší, jenže ne vždy je možné to praktikovat v praxi. A tak nedávno skončil vztah Davida Krause (38) a Barbory Strýcové (32). A ona konečně prozradila, proč jim to nevyšlo!

5 fotek
Všichni, kdo fandili na pohled nesourodému páru Strýcová a Kraus došli nedávno ke zklamání. Pár se totiž rozešel a všichni byli v šoku, proč tak najednou. Pokud by se ale někdo domníval, že za krachem několikaletého vztahu stojí někdo třetí, zmýlil by se.

„Já sportovkyně, která musí mít ve všem pořádek a všechno má naplánované na minuty, on umělec, který mě učil, že je občas potřeba vydechnout a nestresovat se,“ vysvětlila podle expres.cz velmi stručně česká tenistka. Z její výpovědi jasně vyplývá, že i přesto, že si mysleli, že se dva odlišné životy dokážou nakonec sladit, nestalo se tak.

„I my jsme se bohužel dostali časem do problémů. Dlouho jsme se je snažili vyřešit, chvíli to vypadalo líp a chvíli zase hůř. Ale poslední dva měsíce už jsme spolu nežili,“ potvrdila tak definitivní rozchod. Mimo toho je totiž známé, že se David Kraus netají tím, že by se chtěl už stát otcem a žít poklidným rodinným životem. A na druhé straně břehu tu byla Bára, která je na vrcholu kariéry a kvůli založení rodiny tenisovou raketu zatím odložit vážně neplánuje. Takový je život...
 

Autor: bin

Diskuze