Orlando Bloom
Zdroj: Reprofoto NYDailyNews.com
Nezkrotná hadice

JE TO VENKU: Orlando Bloom poprvé promluvil o svém odhaleném přirození! Co na lodi nahatý dělal?

Jak sám Orlando Bloom říká, na neustálé sledování novinářů je už zvyklý. Ani pro jeho tehdejší polovičku, zpěvačku Katy Perry, to není nic neobvyklého. Na společné dovolené ale Orlando odhalil víc, než by svět měl vidět.

8 fotek
Hvězdný pár se loni v létě rozhodl strávit dovolenou na Sardinii, kam si jel odpočinout také od publicity a všude slídících paparazzi. Oba byli z dovolené nadšení, váleli se na pláži, užívali si sami sebe a těšili se ze života obyčejných lidí. Orlando se ale bohužel odvázal až moc a na romantické plavbě lodí si svlékl trenky. Pro módní magazín Elle se však k této intimní fotce vyjádřil až nedávno.

„Byl jsem fotografován ve svém životě snad milionkrát. Z každého úhlu, u každé příležitosti. Už poznám, kdy je nablízku paparazzi,“ svěřil se Orlando britskému magazínu Elle. „Ale tady jsem se po dlouhé době cítil svobodný. Naprosto volně a pohodlně. Proto jsem se svlékl. Nakonec jsem svobodný vůbec nebyl,“ dodává.

K rozchodu s populární zpěvačkou se herec vyjádřil velmi slušně, což se ve světě celebrit jen tak nevidí. Nechal se slyšet, že s Katty Perry i nadále dobře vychází a rozhodně na ni nechce kydat špínu. Přiznává, že Katty je momentálně ta, která je na očích více než on sám. Svou pozornost teď plně věnuje svému synovi, kterého má z předešlého manželství s modelkou Mirandou Kerr.

Autor: kam

Diskuze