Čas začít jednat

JE TO VENKU: Jak se bude jmenovat dítě Meghan a Harryho? Vévodkyně řekla, co se jí líbí!

Těhotná Meghan (37) je už v šestém měsíci, a tak spolu s Harrym (34) začala vymýšlet jméno, které ponese jejich první potomek. A nebyla by to vévodkyně, kdyby se omylem neprořekla a neprozradila, které jméno jí padlo do oka v případě, že porodí holčičku.

9 fotek
Vévodkyně Meghan se už pořádně zakulatila, a tak Britové a místní média začali spekulovat o tom, že má porodit už v únoru. Tuhle informaci ovšem s Harrym vyvrátili. Princova krásná manželka je totiž v šestém měsíci těhotenství, a tak pokud vše půjde podle plánu, budou si muset fanoušci královské rodiny na další přírůstek ještě chvíli počkat.

I přesto si ale vévoda a vévodkyně ze Sussexu jistě uvědomují, že ani nemrknou a miminko je na světě. Proto je už nejvyšší čas začít svědomitě vybírat jméno pro prvního potomka. A Británie už ví, jaké Meghan zaujalo v případě, že to bude dívka.

Na jedné akci totiž vévodkyně potkala sedmiletou Meghan Redford, která se nebála těhotné Meghan rovnou nabídnout vlastní nápad na jméno. „Zeptala jsem se jí, jestli by holčičku pojmenovala Amy. Ona odpověděla: To je opravdu hezké jméno, líbí se mi, budeme o něm přemýšlet,“ prozradila podle deníku The Sun malá fanynka královské rodiny. Teď si celý svět bude muset počkat, jak to celé dopadne. Pokud to bude holčička, dostane jméno Amy nebo se nakonec Meghan s Harrym rozhodnou pro jiné?

Praštěná jména dětí celebrit
Jaký význam skrývá tvé jméno?

Autor: bin

Diskuze