Marek Motalík a Petr Borkovec
Zdroj: TV Nova
Nezaháleli...

JE TO VENKU! Krasavci SuperStar Motalík a Borkovec spojili síly a vydávají první VIDEOKLIP! Holky budou šílet

12. 5. 2018

Ještě ani nezačalo finále SuperStar a už je venku první videoklip dvou jejích soutěžících! Petr Borkovec a Marek Motalík nazpívali společný duet a stihli k tomu vytvořit i zbrusu nový videoklip!

V letošní pěvecké soutěži SuperStar se je opravdu na co dívat. Krásné talentované dívky a stejně tak krásní talentovaní chlapci soutěží a perou se o titul nejlepšího zpěváka Česka a Slovenska a k tomu o výhru v hodnotě dvou milionů korun.

Této příležitosti se chopili za pačesy i sympaťák Marek Motalík, který se divákům do paměti zapsal svým přirozeným vystupováním a hrou na kytaru. Marek ale bohužel neprošel skrz semifinálové kolo, a tak ho ve finále fanynky neuvidí.

To Petr Borkovec měl o trochu větší štěstí, a tak se na jeho vystoupení s písní Stitches od Shawna Mendese můžete těšit už tuto neděli v prvním finálovém kole!

Jenže ještě předtím, než vůbec finále začalo, stihli tito dva krasavci společně natočit videoklip ke coveru písně Use Somebody od Kings of Leon. A jak se jim to povedlo, se můžete podívat přímo zde!

Autor: bin

Diskuze