Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia
O soukromé bublině

JE TO VENKU: Ester Ledecká prozradila, co jí všichni mohou závidět. Doteď to schovávala

Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká (22) své soukromí před veřejností celkem skrývala. Nechtěla ani mluvit s novináři. Když ale udělala výjimku, řekla více než dost. Hlavně o své mamince!

12 fotek
V České republice není nikdo, kdo by nevěděl, jaké úspěchy se podařily lyžařce a snowboardistce Ester Ledecké v korejském Pchjongčchangu na zimních olympijských hrách. Zlato z lyžování i snowboardu však považuje za úspěch nejen svůj, ale celého svého týmu v čele s rodiči. Zpěvák, skladatel a producent Janek Ledecký se u Ester staral hlavně o finanční stránku jejího úspěchu a maminka byla ta, která si udělala čas, aby mohla jezdit na všechny její závody.

Ester bere svoji matku Zuzanu jako nejlepší kamarádku. Tráví spolu velké množství času a hodně se nasmějí. Snowboardistka se také netají tím, že s výjimkou maminky má kolem sebe raději muže. Více si s nimi rozumí. Kromě svého týmu a matky Zuzany se s moc lidmi nebaví. Jaký je tenhle její přísně střežený svět? „Je tam legrace. Můžete mi závidět,“ prozradila pro isport.blesk.cz.

Ester je šťastná, že se mamince podařilo kolem ní udržet neproniknutelnou bublinu hlavně kvůli kariéře. „Je strašně důležitý, abych kolem sebe tenhle svůj prostor měla. Je to důvod, proč jsem dokázala to, co jsem dokázala,“ přiznává skromně naše nejúspěšnější česká olympionička současnosti i historie.

Autor: bin

Diskuze