Tomáš Klus
Zdroj: Profimedia/ Instagram
Rodina na prvním místě

JE TO VÁŽNÉ? Tomáš Klus se na exotické dovolené zranil! Kvůli synovi nemůže bolestí spát

Sympaťák a známý zpěvák Tomáš Klus (31) odletěl s rodinou na exotickou dovolenou neznámo kam. Bohužel však i radovánky v teple se mohou někdy zvrhnout ve fyzické utrpení...

10 fotek
Tomáš Klus má spolu s krásnou manželkou Tamarou (29) tři roztomilé dětičky. Nejstarší Josefínku, Alfréda a teprve loni narozenou Jenovéfu. Celá rodinka krátce po Novém roce vyrazila za teplem, a tak jejich sociální sítě plní fotkami z pláže a z dalších exotických zákoutí neznámé destinace.

Velká rodina znamená ale i velkou zodpovědnost, a tak si to Tomáš s Tamarou sice užívají, ale jako rodiče se snaží především poskytnout maximální pohodlí a komfort svým dětem. Důkazem je toho oddanost zpěváka, když ho v noci syn Alfréd probudil a chtěl po svém otci trochu mléka.

„Právě mě probudil, že chce Méko, takže ve tmě cestou do kuchyně absolvuji tři karamboly s nečekaně uklizenými věcmi, nemůžu najít tu malou odměrku a spálil jsem si prst. Bolest byla tak ostrá, že jsem se dokonale probral. Takže mám před sebou další hodinu civění do větráku na stropě, páč se mi dneska moc nedaří usínat. Méko reklamováno. Moc horký. Hej, kámo... Ale naštvěte se, když se k vám takhle snesl z nebes...,“ popsal Tomáš v humorném pojetí, jak přišel dnes v noci k nepříjemné popálenině. Svůj komentář přidal ke krásné fotce (viz. galerie) se synem Alfrédem, na které je vidět, jak tráví společné chvíle na pláži při východu slunce.
 

Autor: bin

Diskuze