Sabina Rojková, Vincent Navrátil
Zdroj: Instagram
Stále zamilovaní

JE TO VÁŽNÉ? Sabina Rojková alias Viki promluvila o vztahu s představitelem podivína Tobiáše!

O skutečném vztahu mezi představiteli Viki horákové a Tobiáše Slámy se ví už dlouho. Nyní ale herečka prozradila detaily z jejich soukromí!

10 fotek
Sabina Rojková (19) hraje v Ulici již několikátým rokem. To její přítel, nadějný herec Vincent Navrátil (19) se stal součástí uličního týmu až loni v září. Jeho postava Tobiáše Slámy pěkně rozvířila dění ve školním kabinetě u mladé učitelky Terezy Jordánové, do které se mladý, do sebe uzavřený student bezhlavě zamiloval. Vincent alias Tobiáš hraje svoji roli opravdu přesvědčivě, a tak fanoušky Ulice jistě velmi zajímá, kam až jeho chování kvůli zlomenému srdci zajde.

V seriálu je tedy Vincent zamilovaný do kolegyně Patricie Solaříkové (27), avšak ve skutečnosti tvoří pár se Sabinou Rojkovou, známou nejen z Ulice, ale i z oblíbené pohádky Tři bratři. Sabina se pro Super.cz svěřila, jak to s Vincentem mají: „Stále spolu chodíme. Už je to rok a tři čtvrtě.” Vincent byl krátce předtím v Anglii a v té době už prý spolu tak trochu randili.

V jejich mladém věku je dvouletý vztah už docela dlouhá doba, a tak se nabízí otázka, jestli spolu herci a zároveň seriáloví kolegové neplánují bydlet. „Nebydlíme spolu, ale prakticky to vypadá tak, že spolu trávíme hodně času. Buď jsme v mém pražském bytě, kde bydlím se svým bráchou, nebo jsme ve Vincentově domě, který zdědil. Tam je to soukromější,” dodala herečka k myšlence společného soužití se svým partnerem. Tak jim držíme palce, ať do jim to dál klape jak v osobním životě, tak i tom hereckém!

Autor: bin

Diskuze