Mariana Prachařová vítězem Coca-Cola Souboj coverů! - 1
Zdroj: TV Nova
Gratulujeme!

JE TO TU: Vítězem Coca-Cola Souboj coverů se stala Mariana Prachařová! VIDEO

Vítězkou online pořadu Coca-Cola Souboj coverů se stala čtyřiadvacetiletá zpěvačka Mariana Prachařová. Zpěvačce se podařilo s naprostým přehledem probojovat až do finále soutěže Souboj coverů, kde se předvedlo osm opravdu velmi talentovaných interpretů.

5 fotek
,,Já tomu pořád nemůžu uvěřit, jsem absolutně v šoku, ale moc šťastná. To jsem opravdu nečekala,” řekla se slzami v očích a úsměvem na tváři. ,,Škoda, že nemám takové štěstí i na kluky,” dodala s humorem. Že by u ní snad platilo známé pořekadlo – štěstí ve hře, neštěstí v lásce?

Tím otevřela téma, na které se jí lidé často ptají. Po dlouholetém vztahu s DJ a hudebním producentem Jakubem Strachem vystupujícím pod přezdívkou NobodyListen je totiž tahle drobná blondýnka sama. ,,Nikoho nemám, ale snad se jednou někdo objeví. Na kluky jsem zatím moc štěstí neměla,” přiznala Prachařová s tím, že ji to ale nijak zvlášť netrápí.

Na Marianu Prachařovou se mohou těšit diváci TV Nova i na televizní obrazovce. V rámci svého vítězství si vyzpívala i účast v pěvecké show SuperStar.

Celý finálový díl Coca-Cola Souboj Coverů najdete ZDE na NovaPlus!
 

Autor: bin

Diskuze