Zdroj: TV Nova
Už v pátek

JE TO TADY: Tereza si bere Davida! Svatba v Ulici bude plná nástrah i překvapení

26. 9. 2018

Událost, na kterou diváci seriálu Ulice netrpělivě čekají, je tady! Tereza Jordánová (Patricie Solaříková) si bere svoji životní lásku Davida Kučeru (Matouš Ruml). Navzdory nemalým komplikacím je čeká krásná romantická svatba!

55 fotek
Celých třináct let sledují diváci seriálu Ulice vyrůstat postavu Terezy Jordánové. Tu si oblíbili jako žádnou jinou a už tento týden budou svědky jejího velkého životního kroku. Tereza se vdává! Její svatba měla být také událostí, na které se po letech sejde celá rodina Jordánových, Terezin bratr-dvojče Matěj (Jakub Štáfek), který se vloni odstěhoval do Kanady, táta Tomáš (Petr Vacek), který se po letech vrátil do dění seriálu Ulice, a také maminka Bára.

Osud tomu chtěl ale jinak, její představitelka Tereza Brodská si den před návratem do Ulice ošklivě zranila nohu a její zdravotní stav natáčení neumožnil, a tak se narychlo přepisovaly scénáře, upravovaly dialogy a měnily scény tak, aby zranění herečky mohlo být součástí děje. „Je škoda, že jsme se tu nepotkali i s Terezou Brodskou, bohužel její zdravotní komplikace jsou natolik závažné, že to nejde a nejde to přesunout. Těšila jsem se, že se sejdeme všichni, ale to člověk neovlivní,“ zalitovala Patricie Solaříková během natáčení velkého dne své postavy.

Více čtěte na další straně!

Autor: bin

Diskuze