TVOJE TVÁŘ: Ruml napadl Sokola a Gondíková rozmlátila auto! - 2
Zdroj: TV Nova
Gratulace!

JE TO TADY: Show Tvoje tvář zná vítěze prvního dílu! "Turecko slaví," reagoval Ondra Sokol na výhru

Dnes večer měli televizní diváci jedinečnou možnost sledovat první díl třetí řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas! Kdo ho vyhrál? Napovíme - byl to Tarkan...

V neděli večer TV Nova odvysílala premiérový a hlavně první díl třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. V pilotním díle se představila osmička soutěžících a jeden skvělý výkon trumfoval druhý. Pro porotu bylo opravdu těžké rozhodnout, komu dají více a komu méně bodů. Soutěž je však nemilosrdná, a tak body byly rozdány! Kdo jich díky nejen porotě, ale i díky kolegům získal nejvíce?

Vítězem první epizody se stala Adéla Gondíková, která předvedla naprosto dechberoucí výkon jako turecký zpěvák Tarkan. S chytlavým hitem Kiss Kiss a trhavými orientálními pohyby včetně perfektního a autentického hlasového výkonu, ohromila nejen porotu, ale i svých zbylých sedm kolegů.

Adéla tak s vítězstvím získala šek v hodnotě 25 tisíc korun, který se rozhodla věnovat Nadačnímu fondu Šťastná hvězda. Ten podle jejích vlastních slov totiž pomáhá dětem a to je opravdu potřeba! A na co se můžete těšit v příštím díle? Další neděli očekávejte idola dívčích srdcí Justina Timberlakea, nebo zesnulou legendu Amy Winehouse a řadu dalších skvělých proměn!

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Z PRVNÍHO DÍLU NAJDETE ZDE!

Adéla Gondíková má panickou hrůzu z Tvojí tváře! Proč se tak bojí?
VIDEO: Tenhle vtip nevyšel! Ondřej Sokol skončil v krvi a Milan Peroutka si poškodil sluch

Autor: bin

Diskuze